KATANA UTML - 14MM

KATANA UTML - 14MM

Marka: Kuraray Noritake
Ürün Kodu: KATANA ZR ML/UT - 14MM
Stok Durumu:
10000
KDV Dahil: €306,80 KDV Hariç: €260,00

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

KURARAY-NORITAKE KATANA™

 

KATANA™ Zirconia ML blokları kalite endüstriyel üretim süreçlerinde standardını koruyarak üretilen ilk yüksek-performanslı poli-kromatik zirkonya bloklardır. Bu poli-kromatik (çok-renkli) zirkonya disklerinde kendinden-renkli 4 tabaka bulunur ve bu tabakalar doğal dişlerdeki mine, dentin ve servikal renk geçişlerini temsil eder.

Laboratuvarkardaki açık-sistem CAD/CAM cihazları ile tek aşamada ve hızlı bir şekilde doğal diş renk karakterizasyounu temsil eden monolitik zirkonya kronlar solüsyon/boyama/renklendirme yapılmadan elde edilir.

KATANA™ BROŞÜRLERİ

Yüksek çözünürlüklü broşürleri data transferi ile size ulaştırabiliriz. DÜşük çözünürlüklü broşürleri ise aşağıdan indirebilirisniz.

KATANA™ UTML   

KATANA™ AKILLI-TELEFON APLİKASYONU

Endikasyona, kesik dişin (preperasyonun) rengine, arzu edilen final renge göre klinik içinde & laboratuvarda bir çok varyasyon mevcuttur.

Yardım ve destek için iPad yada iPhone akıllı-telefonunuza KATANA™ aplikasyonunu indirebilirsiniz. 

Hangi zirkonya blok, hangi porselen, hangi makyaj tekniği gibi soruların tümüne cevap bulabilirsiniz. Ayrıca sık-sorulan-sorular kısmında ileri detaylara erişebilirsiniz.

SİNTERİZASYON 

Kuraray-Noritake Katana HT/ML blokları standart zirkonya bloklara göre çok daha yoğun yapıdadır ve standart zirkonya bloklara göre farklı sinterizasyon programına sahiptir. Katana blokların sinterizasyon tablosunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

 Noritake Katana STML/UTML

SİMANTASYON

Kuraray-Noritake PANAVIA™ v5.0 yeni nesil üniversal estetik siman çözümüdür ve zirkonya dahil olmak üzere birden çok materyal üzerinde kullanılabilir.
 
Rakiplerinden ve eski versiyonlarından daha yüksek bonding gücü sağlarken ağız ortamında minimal renk değişimi gösterir. Flor salınımı yapan, dual-cure bir simandır.
 
Etiketler:
Etiketler: KATANA UTML - 14MM